X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası Euro

Eticaret Pro 2024

AnasayfaWeb Sitesi PaketleriE-TicaretEticaret Pro 2024

Pakete Dahil Hizmetler

10 Gb Linux Hosting

30 Gb Aylık Bandwidth Limiti

SSL Güvenlik Sertifikası

Ücretsiz Teknik Destek

Tüm Hazır Sitelerimiz Alan Adı (Domain) Lisanslıdır

1 YILLIK DOMAİN VE HOSTİNG DAHİL

€154,44

Tek Seferlik Ödemedir
Yıllık Ödeme Yoktur

ÖRNEK SİTEYİ GÖR Yönetim Panelini Gör
HEMEN SATIN AL


ÖRNEK SİTEYİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ

PAYTR Sanal Pos:
Ödeme Işlemlerini kolaylaştırmak ve güvenli alışveriş deneyimi sunmak adına PayTr sanal pos entegre olarak hazır sitemiz ile sunulmaktadır.

Iyzico Sanal Pos:
Ödeme Işlemlerini kolaylaştırmak ve güvenli alışveriş deneyimi sunmak adına İyzico sanal pos entegre olarak Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz ile sunulmaktadır.

Shopier Sanal Pos:
Ödeme Işlemlerini kolaylaştırmak ve güvenli alışveriş deneyimi sunmak adına Shopier sanal pos entegre olarak Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz ile sunulmaktadır.

Stripe Sanal Pos:
Ödeme Işlemlerini kolaylaştırmak ve güvenli alışveriş deneyimi sunmak adına Stripe sanal pos entegre olarak Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz ile sunulmaktadır.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme Yöntemi:
Müşterilerinize daha fazla ödeme seçeneği sunabilmek amacıyla kapıda kredi kartı ödeme yöntemi entegre olarak Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz ile sunulmaktadır.

Kapıda Nakit Ödeme Yöntemi: 
Müşterilerinizin alışverişlerini daha esnek hale getirmek adına Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemizde kapıda nakit ödeme seçeneği sunulmaktadır.

WhatsApp Hızlı Sipariş Özelliği:
Ürün sayfalarında ve web sitenizin genelinde sabitlenmiş hızlı Whatsapp sipariş özelliği ile müşterilerinizden çok daha hızlı ve kolayca siparişlerinizi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, Yurtiçi kargo entegrasyonunu sunarak müşterilerinize sorunsuz ve takip edilebilir kargo hizmeti sağlar.

Bizim Hesap Fatura Entegrasyonu:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, Bizim Hesap fatura entegrasyonu ile fatura işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

İnstagram Shop Toplu Ürün Yükleme:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, Instagram shop XML entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi instagrama toplu bir şekilde eklemenizi sağlar.

Akakce.com Entegrasyonu:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, Akakce.com XML entegrasyonu içerir ve anlık güncellemeler ile müşterilerinize en doğru ve güncel ürün bilgilerini sunmaktadır.

Cimri.com Entegrasyonu:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, Cimri.com XML entegrasyonu sayesinde güncellenen ürün verilerini otomatik olarak çeker.

Bizim SMS Entegrasyonu:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, etkili iletişimi desteklemek ve müşterilerinize bilgilendirme sağlamak için bizim SMS entegrasyonunu içermektedir.

NetGsm SMS Entegrasyonu:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, etkili iletişimi desteklemek ve müşterilerinize bilgilendirme sağlamak için NetGsm SMS entegrasyonunu içermektedir.

Müşteri Canlı Destek:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemiz, müşteri iletişimini güçlendirmek amacıyla bir canlı sohbet aracı sunmaktadır.

Sınırsız Anasayfa Slider:
Ana sayfanızda sınırsız slider oluşturabilirsiniz, ayrıca her biri için özel içerikler ve görseller ekleyebilirsiniz.

Toplu Fiyat Güncelleme:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemizde toplu fiyat güncelleme özelliği ile seçtiğiniz kategorideki ürünlerin fiyatlarını hızlıca yönetebilirsiniz.

Ürün Varyant Özellikleri:
Stok takipli alt varyantlar oluşturabilir, isteğe bağlı + fiyat tanımlamaları ile çeşitli ürün seçenekleri ve fiyatlandırmalar sunabilirsiniz.

Ürün Kopyalama:
Eticaret Pro 2024 Hazır Sitemizde, ürün kopyalama özelliği ile mevcut ürünlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde çoğaltabilirsiniz.

Google Analytics Entegrasyonu:
Eticaret sitenizin performansını detaylı bir şekilde analiz etmek için Google Analytics entegrasyonu.
Web Tasarım Paketlerimiz

YENİ !
Guzellik Salonu 2023

Guzellik Salonu 2023

€62,92
Anaokulu-Kreş ABC

Anaokulu-Kreş ABC

€68,64
YENİ ve POPULER
Doktor-Klinik 2023

Doktor-Klinik 2023

€91,52
YENİ !
Firmam-01

Firmam-01

€68,64

Top