X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası Euro

Avukat-Hukuk 01

AnasayfaWeb Sitesi PaketleriAvukat-Hukuk SiteleriAvukat-Hukuk 01

Pakete Dahil Hizmetler

500 Mb Linux Hosting

5 Gb Aylık Bandwidth Limiti

7/24 Ücretsiz Teknik Destek

Tüm Hazır Sitelerimiz Alan Adı (Domain) Lisanslıdır

DOMAİN VE HOSTİNG DAHİLDİR

€50,85

Tek Seferlik Ödemedir

ÖRNEK SİTEYİ GÖR
HEMEN SATIN AL


ÖRNEK SİTEYİ GÖRMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ

Hizmete Özel Arama Motoru Optimizasyonu
Avukat-Hukuk Bürosu sitenize eklediğiniz her hzmete otomatik arama motoru optimizasyonu yapabileceğiniz gibi tek tek istediğiniz bir ürüne özel de meta etiketleri tanımlayabilirsiniz. Başlık, açıklama ve anahtar kelime tanımlamaları, Otomatik adres biçimlendirme ve Ürün etiket tanımlamaları yapabilirsiniz. 

Sabit Sayfa Yönetimi
Avukat-Hukuk Bürosu hazır site sınırsız sayfa eklemenize olanak tanır. Kurumsal, İletişim, Hakkımızda, Misyon vs gibi sizi anlatan sayfalar oluşturabilir, firma kataloglarınızı yayınlayabilir, özel döküman ve arşivler oluşturabilirsiniz. 

Dinamik Site Haritaları
Avukat-Hukuk Bürosu Hazır Sitemiz site haritaları dinamik kod ile çalışmaktadır. Siz site haritasını tekrar tekrar oluşturmak zorunda değilsiniz tek yapmanız gereken hizmet ve sayfalarınızı eklemek 

%100 Mobil Uyumlu
Avukat-Hukuk Bürosu alanında mobil kullanım masaüstünü geçti. Avukat-Hukuk BürosuMobil e-ticaret için her telefona uyumlu olarak planlanmıştır. Avukat-Hukuk Bürosu sistemi mobil cihazlar aracılığı ile gelen ziyaretçileri süzerek onlara uygun olan ölçülerde yanıt verir. 

SMS Entegrasyonu
SMS entegrasyonu sayesinde almış olduğunuz siparişlerinizin durumlarını müşterilerinize SMS ile bildirebilir sunduğunuz hizmet kalitesini arttırabilirsiniz. 

Yönetici Yetkilendirme
Kullanıcı yetkilendirme sistemi ile sizin için çalışan personelinize sistem üzerinde belli bölgelere erişebilme yetkisi verebilirsiniz. Bu sayede her kullanıcı kendi yetkisi ölçüsünde yönetim panelinde çalışma yapabilir. 

Google Analytics Entegrasyonu
Avukat-Hukuk Bürosu sitenize ulaşan kişilerin size nasıl ulaştıkları, sitede ne kadar zaman harcadıkları, sırasıyla hangi sayfaları gezdikleri, sitenizi gezerken kullandıkları web tarayıcı ve hatta anlık kaç kullanıcının sitenizde aktif olduğuna dair geniş ve detaylı bilgi veren Google hizmetine ücretsiz entegre olabilirsiniz. 

Web Sitenize Ücretsiz Canlı Destek
Web sitenize ücretsiz canlı destek sistemi ekleyebilirsiniz. Tawk.to uygulamasını diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri, uygulamanın temel özelliklerinin tamamen ücretsiz olması, IOS ve ANDROİD uygulamalarının olması ve Türkçe olmasıdır. 

SANAL POS Ödeme Sistemleri
PayTR, PayWant, Shopier sanal pos ve ödeme sistemleri.

Mobil Uyumlu Yönetim Panel
i

Avukat-Hukuk Bürosu siteniz her an yanınızda. Mobil arayüze sahip yönetim paneli ile satışlarınızı raporlayın, ürünlerinizi her an yönetin. 

 

Web Tasarım Paketlerimiz

YENİ ve POPULER
Doktor-Klinik 2023

Doktor-Klinik 2023

€57,20
YENİ ve POPULER
Tamirat-Tadilat-Boya

Tamirat-Tadilat-Boya

€41,31
YENİ !
Restaurant 2023

Restaurant 2023

€41,31
YENİ !
İnşaat Plus

İnşaat Plus

€50,85

Top